چندین سال است که دانشگاه پیام نور تالش  اقدام به ثبت نام بدون کنکور در بسیاری از رشته های خود کرده است. هرچند پیش از آن هم در بسیاری از واحد های کم متقاضی ثبت نام بدون آزمون توسط دانشگاه را مشاهده کرده بودیم ولی الان بیش از ۵ سال است که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تالش بصورت مستقیم توسط معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه پیام نور انجام می شود.

هرچند که چندین سال از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تالش در دو ترم مهر و بهمن می گذرد ولی هنوز بسیاری از متقاضیان از لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تالش  بی اطلاع هستد. مقطع کارشناسی پیوسته تنها مقطع بدون کنکور دانشگاه پیام نور است و سایر مقاطع شامل کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته بطور کلی در دانشگاه پیام نور ارائه نمی شود . ذکر این نکته لازم است که تفاوت ثبت نام بدون کنکور و با کنکور دانشگاه پیام نور تالش  تنها در نوع ورود به دانشگاه است و در شهریه و ساعت کلاس ها تفاوتی در کار نیست .

همین جا باید ذکر کنیم هیچ کدام از رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، اتاق عمل ، علوم آزمایشگاهی ، مامایی ، علوم تغذیه ، هوشبری ، فیزیوتراپی ،بینایی سنجی ، شنوایی سنجی ، دامپزشکی ، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای و رادیولوژی در دانشگاه پیام نور تالش  و هیچ دانشگاه پیام نوردیگری در ایران بصورت بدون کنکور ارائه نمی شود .

در این مقاله می خواهیم لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور تالش  درمقطع کارشناسی را به شما معرفی کنیم . اگر رشته مورد علاقه خود را در بین این رشته ها پیدا کردید می توانید با مطالعه مقالات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۸ با جزئیات ثبت نام آشنا شوید. همچنین از هر نقطه ایران که هستید .

می توانید تنها با یک تماس تلفنی ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تالش را به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانشگاه پیام نور تالش بسپارید. برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی دانشگاه پیام نور تالش استفاده کنید. دقت داشته باشید به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور تالش ممکن است بعد از مدتی اضافه یا کاسته شود. برای اطلاع دقیق از این رشته ها با مشاوران دانشگاه پیام نور واحد تالش تماس بگیرید.

 

لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور ( بدون آزمون ) کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور تالش

دانشگاه پیام نور تالش در مقطع کارشناسی پیوسته در رشته های زیر ثبت نام بدون کنکور ( بدون آزمون ) انجام می دهد :

تعاون و رفاه اجتماعی
جغرافیا
حسابداری
حقوق
روانشناسی
ریاضیات و کاربردها
زبان و ادبیات فارسی
زمین شناسی
زیست شناسی
شیمی کاربردی
علوم اقتصادی
علوم تربیتی
علوم و مهندسی صنایع غذایی / کشاورزی /
مدیریت بازرگانی
مدیریت جهانگردی
مدیریت دولتی
مهندسی صنایع
مهندسی علوم دامی
مهندسی کامپیوتر

رشته هایی که در بالا مشاهده کردید طبق آخرین اعلام دانشگاه پیام نور تالش  معرفی شده است اما ممکن شده و ممکن است در طولانی مدت به این رشته ها افزوده یا کاسته شود .

پس از مطالعه این مقاله اگر به هر دلیلی رشته مورد علاقه تان را در بین  لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور تالش  پیدا نکردید نگران نباشید زیرا تنها دانشگاه پیام نور نیست که اقدام به ثبت نام بدون کنکور می کند و در این راستا به شما کسب اطلاعات درباره دانشگاه آزاد تالش و دانشگاه علمی کاربردی تالش و دانشکده سما واحد تالش و هنرستان تربیت بدنی سما واحد تالش را نیز توصیه می کنیم .

اگر می خواهید با شرایط و ضوابط این دانشگاه های تالش آشنا شوید به شما مطالعه مقالات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تالش ، ثبت نام دانشگاه آزاد تالش ۹۸ ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تالش ۹۸، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تالش۹۸ ، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تالش و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تالش را توصیه می کنیم .